Arama
Filters

Gönderim ve İade Koşulları

Gönderim ve Geri İade Koşulları


Satın alınan ürün, kullanılmamış olması kaydıyla, değişim ya da ücret iadesi talebiyle tarafımıza geri gönderilebilir. Bunun için, siparis@mutili.com.tr e-posta adresimize önceden mesaj gönderilmesi veya müşterinin sitemizdeki hesabına giriş yaparak iptal ya da iade talebi oluşturması, işlemlerin daha hızlı olması açısından önemlidir.
 
Değişimin veya iadenin yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış, etiketinin çıkarılmamış, varsa kutusunun bozulmamış olması gerekmektedir. Bu şekilde gönderilmemiş olan ürünlerin değişim ya da iade işlemlerinin yapılması mümkün değildir. Ürünlerin geri gönderilirken, kendisinin ve varsa kutusunun zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi müşterinin sorumluluğundadır.

İade veya değişim işlemlerinin 14 gün içinde tamamlanmış olması gerekmektedir. Cayma hakkı doğrultusunda ürün iadelerinde kargo ödemesi tarafımızca yapılabilmektedir, ancak bu durumda gönderim mutlaka Aras Kargo ile yapılmış olmalıdır. Farklı bir kargo firması ile yapılacak olan karşı ödemeli gönderiler tarafımızca kabul edilmeyecektir. Değişim işlemi taleplerinde ise kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, her türlü kozmetik ve iç giyim ürünleri için cayma hakkı kullanılamaz, değişim veya iade işlemi yapılamaz.